14.5. Mc Donald´s Cup - kopaná žáků 1.stupně

/Ve středu 14. 5. 2014 naše škola již po osmé pořádala okresní finále fotbalového turnaje McDonald´s CUP. V mladší kategorii ( žáci 1. – 3. třídy ) z okrskových kol postoupily tyto ZŠ: Joži Uprky Hroznová Lhota, Veselí nad Moravou Hutník, Hodonín MN, Strážovice, Vracov a Hodonín Vančurova. Ve starší kategorii ( žáci 4. a 5.třídy) z okrskových kol postoupily tyto školy: Joži Uprky Hroznová Lhota, Veselí nad Moravou Hutník, Hodonín Očov, Bzenec, Dambořice a Ratíškovice. Některé školy to měly k nám 50 až 60 km, ale podle jejich slov byly rády, že se k nám mohly podívat. Chladné a nevlídné počasí na Bonifáce jsme předpokládali, takže nás to nezaskočilo. Nakonec toho deště nebylo tak moc a atmosféra během zápasů zahřívala nejen žáky, ale i jejich doprovod.
Konečné výsledky – I. kategorie (mladší děti)                     II. kategorie ( starší děti)
1. místo ZŠ Vracov                                                                    1.místo ZŠ Hutník Veselí nad Moravou
2. místo ZŠ Hutník Veselí nad Moravou                               2. místo ZŠ Hodonín Očov
3. místo ZŠ Strážovice                                                              3. místo ZŠ Ratíškovice
4. místo Hodonín Vančurova                                                  4. místo ZŠ Bzenec
5. místo Hodonín MN                                                              5. místo ZŠ Hroznová Lhota
6. místo ZŠ a MŠ Hroznová Lhota                                        6. místo ZŠ Dambořice
Na závěr je třeba také poděkovat všem, kteří nám v organizaci tohoto turnaje pomáhali. Rozhodčím, kteří na 4 hřištích odpískali 22 zápasů - jsou to : pan Jaroslav Svoboda, František Joch, Jiří Pravda a Petr Laga; technickému zabezpečení –  panu Antonínu Výbornému , sourozencům Smetkovým a panu Práškovi;  sponzoru – panu Jiřímu Švrčkovi;  tělovýchovné jednotě za propůjčení hřiště, kabin a dresů; panu starostovi za pomoc při předávání cen a uvolnění obecních zaměstnanců na podporu této události a konečně hlavnímu garantovi turnaje, panu Bohdanu Šimlíkovi.

Foto kuk