<<4 / 2024>>

Zátopkova pětka - 8.10. 2014 - 17.ročník

ZÁTOPKOVA PĚTKA

Přišly jsme povzbudit  děti z prvního stupně naší školy. Závody začaly v 10:50, před závodem se děti rozcvičovaly, probíhaly, zavazovaly tkaničky, procházely si trať, na které budou závodit. Do toho jim hrála hudba, kterou pouštěli naši zvukaři. Taky nás došli pozdravit kluci z Milotic, kterých jsme vůbec neznaly a řekli nám vtip, který jsme moc nepochopily.

Jako první z naší školy vybíhal Robin Křivák, který doběhl čtvrtý, po pátém závodníkovi jsme se dostali na druhé místo, pak nás ale předběhli a byli jsme třetí. Celý závod byl napínavý. Při následujících kolách se naši skvělí závodníci dostali na druhé  místo, které si drželi a udrželi, až do konce závodu.

Celou dobu jsme naše závodníky povzbuzovali, což jim velmi pomohlo. Jeden náš závodník ztratil při běhu botu, ale to ho neodradilo a běžel i bez boty. Poslední závodník doběhl v 11:20 a tím závody skončily. Rozhodčí vypisovali diplomy a chystali ceny. Naše škola skončila na pěkném a zasloužilém  druhém místě.

Moc všem závodníkům gratulujeme a přejeme jim mnoho úspěchů do dalších závodů

Adriana Jurásková

Štěpánka Pavlicová