2.kolo florbalové ligy - divize VI - 24.10. 2010 Slavkov u Brna

Reportáž z 2.kola

Florbalový oddíl ŠSK ZŠ Hroznová Lhota
V letošní sezoně jsme nově založili při naší škole florbalový oddíl , který je organizován v rámci České florbalové unie ( ČFBU ).
Jako jediný zástupce hodonínska jsme se přihlásili do florbalové ligy žákyň divize VI – florbalové ligy žákyň Jihomoravského a Zlínského kraje.
Dne 24. 10 . se odehrálo úvodní kolo , kde jsme narazili na velmi zdatné soupeřky – několikanásobného vítěze této soutěže 1.AC Uherský Brod, SK Snipers Slavičín a Fbc Aligators Těšany.
Bohužel v prvním zápase jsme podlehli nováčkovské nervózní dani a ačkoliv jsme s favoritem z Uh.Brodu drželi do poloviny zápasu vcelku vyrovnané skóre 0:1, tak ve druhé polovině zápasu se projevila velká zkušenost Broďanek a závěrečné skóre 0:9 dokonale vystihuje naši nováčkovskou trému.
Ve druhém utkání jsme se snažili ukázat, že florbal hrát umíme a s SK Snipers Slavičín jsme urvali první body v soutěži – zvítězili jsme 4:2!

Naše zásahy: Pavlicová Jana ( 2+1 ), Pavlicová Anežka ( 1+2 ), Náhlíková Monika ( 1+0 ).

V posledním utkání úvodního kola jsme narazili na Fbc Aligators Těšany a dokázali jsme je porazit 3:2!

Naše zásahy: Pavlicová Jana ( 2+1 ), Pavlicová Anežka ( 1+0 ), Hudečková Jana ( 0+1 ).
Tato vítězství nás po úvodním kole vyneslo na druhou příčku v průběžném pořadí florbalové ligy žákyň.
Další dějství se odehraje 14. 11. 2010 ve sportovní hale Velká nad Veličkou, za účasti dalších celků, se kterými jsme doposud nehráli.

ŠSK ZŠ Hroznová Lhota: Pavlicová A., Pavlicová J., Náhlíková M., Tomečková K., Hudečková J., Kostelanská T., Novotná H., Kusalíková V., Zalubilová V., Majerčáková L., Strachotová Ž.,Klabanová K.,

foto zde