Zátopkova pětka - potřetí ( konečně dobré počasí )

V pondělí 19.června 2017 se konečně uskutečnil 19.ročník Zátopkovy pětky. Pro špatné počasí na podzim a poptom také na jaře v dubnu jsme museli dvakrát posunout termín našeho štafetového běhu. A na počtu účastníku to nebylo znát. Přijelo k nám devět okolnícjh škola a společně s naší zápolilo deset družstev. A závody to byly opět velkolepé. Všichni se snažili a přihlížejícím divákům tak připravili pěkný sportovní zážitek. Potěšilo nás, že se na nás přijel podívat vracovský pan starosta Jaromír Repík, který také závodníky poslal na trať. Závodům přihlížel jako host pan Alois Kaňkovský, mistr světa v dráhové cyklistice. Fandil především vracovským dětem. Jak by ne, vždyť za Vracov běžela jeho dcerka. A běžela výborně.Celkovým vítězem se stalo družstvo běžců za základní školy Veselí nad Moravou Hutník. Blahopřejeme. Ale velkou pochvalu si zaslouží všechny děti, které se závodů zúčastnili. A samozřejmě i jejich učitelé, kteří je na závod připravili.Chtěl bych poděkovat všem organizátorům, kteří odvedli opět výbornou práci a také sponzorům, kteří náš běh podpořili.

Výsledky (.doc, 36.00 KB)