7.11. - První kolo volejbalové soutěže v Hodoníně

První volejbalové kolo
V neděli 7.listopadu jsme odehráli první turnaj sezóny 2010/2011. Byl to kvalifikační turnaj, který měl za cíl rozdělit družstva do dvou výkonnostních skupin. Do turnaje nastoupila tato družstva:
ZŠ Hodonín Očov – A.B.C
ZŠ Bzenec – A, B
ZŠ Blatnice
ZŠ Hroznová Lhota ( P.Knotková, R.Daňková, K.Klabanová, M.Náhlíková, T.Kostelanská, J.Pavlicová, K.Šrámková, N.Ocetková).
Celkem každé družstvo odehrálo slušnou porci 6 utkání. Hrálo se na dva hrané sety do 20 bodů. Jinak by turnaj trval velmi dlouho. Náš tým v jednom utkání vyhrál ( Očov C), v jednom prohrál ( Blatnice ) a ve čtyřech se rozešel smírně 1:1 na sety. Co lze konstatovat? Přestože jsme hráli v oslabené sestavě (absence pro nemoc A.Múčková a P.Jagošová) , lze považovat výkon našich děvčat za nadějný do budoucnosti. Všichni viděli, kde je "tlačí bota". Snad proto si některé holky z našeho týmu boty měnily navzájem. To taky zachytilo bdělé oko kamery našeho reportéra. A jak si stojíme v tabulce?  Naštěstí jsme se probojovali do skupiny "A". Další kolo bude v prosinci.

A skupiny  je Blatnice, Očov A,B a Hroznovka. (pořadatel  dalšího kola – Očovská)

B skupina   Bzenec A,B a Očov C pokud se přidá, tak pak i Velká (pořadatel Bzenec).

Foto turnaje - zde