Nocování ve škole

Nocování  ve škole
Naše třída měla ke třídnímu výletu slíbené ještě spaní ve škole. Ale bylo to jen pro ty, co si zlepšili nebo nechali  známky z pololetního vysvědčení. Nakonec tu spali všichni. Když jsme se sešli, šli jsme do třídy, dali jsme si tam věci a šli jsme vyhlížet opozdilce. Než přišli, objednali jsme si pizzu.
A potom přišel čas na hledání pokladu. Paní učitelka nám řekla:„ Musíte najít obálku a v ní bude zpráva." Našli jsme ještě několik dalších zpráv a společně se dočkali pokladu v podobě bonbonů. Pak jsme si zahráli hry v tělocvičně. Převáželi jsme spolužáky na žíněnkách, vyrobili jsme si houpačku z laviček a ...
Potom dojela pizza. Byla dobrá. Šli jsme do družiny  a hráli jsme Palermo, Survivor, na upíry, na sardele a taky jsme si dali parádní schovku po zhaslé škole. Pak přišlo chystání pelechů. A bylo to samé : „ Já spím tu. A ty tam. A já tady."  Nakonec jsme to nachystali a paní učitelka nám přečetla pohádku. (Nevím, jak to skončilo, protože jsem usnula.)
Chvíli jsme spali a pak přišlo typické ranní povídání o půl páté. Ještě jsme ale na chvíli usnuli. Když jsme se probudili, přišla snídaně. Mňam. Dostali jsme svačinu a čekali na vyučování. Když paní učitelka přišla, chvíli jsme se učili a teď tady sedíme a dopisujeme slohovky. A já vzpomínám, jak to bylo skvělé.
Anna Mičková, 5.třída

nocování - foto zde:

výlet do Brna - foto zde: