Orientační dny 2019

Osmáci ve Fryštáku
Na začátku března se téměř celá osmá třída vydala na třídenní Orientační dny do Fryštáku. Kurz Orientačních dnů je vlastně kurzem osobnostního rozvoje a probíhá vždy pod vedením dvojice zkušených instruktorů v Domě Ignáce Stuchlého.
Je již tradicí, že z naší školy jede do Fryštáku vždy osmá třída, protože právě v osmé třídě si žáci většinou vybírají své budoucí (nejen) studijní zaměření. K tomu, aby si žáci mohli dobře vybrat, potřebují především poznat sami sebe - svoje vlastnosti, schopnosti, dovednosti, ale i stinné stránky a pocity. A proto bylo tématem tohoto kurzu právě sebepoznání.
I přesto, že je to téma obtížné, podařilo se instruktorkám sestavit velice zajímavý, zábavný a poučný program. Velká pochvala patří celé osmé třídě, za jejich účast, nadšení, hezké chování, spolupráci a soutěživost.
 A my ostatní se těšíme na nějakou tu fryštáckou slohovku :)

Foto zde: