Výstava naruby

Ve středu večer dne 3. dubna se v naší škole konala vernisáž netradiční výstavy. Své fotografie zde vystavovali členové poroty, kteří nám, dá se říci už pravidelně, hodnotí školní fotosoutěž. Každý z pěti porotců přivezl osm fotografií, které měly být nejen krásné, ale hlavně poučné. Měly naznačit, jak konkrétní témata správně fotit. K tomu přispěla i kratičká přednáška o focení. Jako překvapení pro pány porotce vystoupil folklorní soubor Kamejka s pásmem nazvaným Lenoši, stávejte, což všechny přítomné pobavilo. O porotcích se totiž rozhodně nedá říct, že by byli líní. Vždyť kvůli některým záběrům jsou prý schopni vstávat třeba ve čtyři ráno, nebo na kole ujet desítky kilometrů.
Odměnou všem přítomným pak byly výborné koláčky.
Takzvanou třešničkou na dortu bylo závěrečné hlasování o nejhezčí fotku. Během středy a dvou následujících dní se ho zúčastnilo přesně 292 hlasujících. Pokud chcete vědět, jak hlasování dopadlo, přečtěte si následující číslo našeho školního časopisu Střapec, tam se to dozvíte :-)

Mgr.Lenka Hanáková

foto zde: