Střapec

Nedávno se v naší redakční radě uskutečnila beseda s mnohaletým šéfredaktorem jednoho více než stoletého časopisu.
Předal děvčatům hodně dobrých rad a osobních zkušeností a bylo tedy na nich, jak si s dalším vydáním školního časopisu poradí. Zhostily se toho nečekaně dobře. Nabraly si ale tolik úkolů, že to vypadalo, že časopis vůbec nestihnou vydat. Nemožné se ale podařilo. Dne 30. dubna ležel na stole první výtisk za měsíc duben a v něm plno zajímavých reportáží, anket a rozhovorů, jaké Střapec ještě nezažil. Protože má za dobrou práci následovat odměna, dočkala se děvčata obrovského trojbarevného dortu. Doufám, že i vy, čtenáři, budete s touto novou podobou Střapce spokojeni a zůstanete nám věrní.
Holkám blahopřejeme a věříme, že vysoko položená laťka jen tak neklesne.

Mgr. Lenka Hanáková

foto zde: