3.kolo florbalové ligy Velká nad Veličkou 14.11. 2010

Dne 14. 11. se ve sportovní hale ve Velké nad Veličkou odehrálo 3. kolo florbalové ligy žákyň divize VI – Jihomoravský a Zlínský kraj.Jako jediný zástupce okresu Hodonín se do bojů zapojilo i družstvo ŠSK ZŠ Hroznová Lhota .

A zapojilo se více než dobře. V prvním zápase narazilo na družstvo SK Snipers Slavičín, a po bojovném výkonu zvítězilo 6:3, kdy vítězství děvčata urvala až po skvělém výkonu ve třetí třetině.Naše branky - Pavlicová Jana (3+1), Pavlicová Anežka (0+2) a Náhlíková Monika (3+1)

Ve druhém zápase holky narazily na zdatného soupeře TJ SOKOL Brno Židenice 96, a ačkoli jsme z malé vesničky, tak ukázaly . kdo je na palubovce pánem a soupeřky přehrály v poměru 6:2 .Jako důkaz herní převahy slouží i to , že se na hřišti  vystřídala celá lavička. Naše branky Pavlicová Jana (2+0 ), Pavlicová Anežka (0+2), Náhlíková Monika (4+1 ), Okénková Lucie (0+1) a Hudečková Jana (0+1)

V posledním zápase na děvčata čekal papírově nejslabší soupeř třetího kola - TJ SOKOL Brno Židenice – což jsou mladší žákyně TJ SOKOL Brno Židenice – tomu odpovídal i průběh utkání, holky soupeřky uzavřely na její polovině a na její bránu šla jedna střela za druhou.Za vcelku přijatelný výsledek 5:0 , mohou holky z Brna děkovat spíše špatné střelecké koncovce našich děvčat .Naše branky Pavlicová Jana (1+2), Pavlicová Anežka (2+1) a Náhlíková Monika (2+2)

Po třech kolech se holky z Hroznovky umístily na prvním místě v průběžném pořadí, ale je potřeba poznamenat, že hlavní favoritky z Uh.Brodu měly toto kolo volno.

ŠSK ZŠ Hroznová Lhota:

Náhlíková M.,Pavlicová J., Pavlicová A., Tomečková K., Jagošová P., Novotná H., Šindlerová M., Strachotová Ž.,Lysoňková T., Okénková L., Hudečková J.a Klabanová K.

4.kolo florbalové ligy žákyň se odehraje 27.11. ve  sportovní hale ve  Slavkově u Brna

Fotky z turnaje najdete tady.

Tabulku najdete na oficiálním webu České florbalové unie na níže uvedeném odkazu.

www.cfbu.cz/redakcni_system/index.php

Ohlasy hráček po třetím kole:

Monika Náhlíková:" Hra se mi velmi líbila, těším se na další kolo".

Petra Jagošová:" 2 minuty na trestné lavičce byly velmi nudné".

Anežka Pavlicová:" Bylo to velmi lehké.Soupeřky nebyly zas tak těžké".

Kristýna Tomečková:" Hra i náš výkon byl úžasný".

Jana Hudečková :" Hrálo se dobře, jelikož soupeřky nebylo tak těžké porazit".

Hanka Novotná:" Hrálo se mi velmi dobře i když některé hráčky byly brutální!!

Lucie Okénková:"Jako můj první zápas byl skvělý".

Jana Pavlicová:"Tento turnaj byl dobrý. Hrály jsme doma a musely jsme se snažit."

Marie Šindlerová:" Pan učitel mně nadával, že jsem nedala góla".

Katka Klabanová:" Mě se osobně líbil poslední zápas, protože sem si v bráně mohla klidně schrupnout".

Žaneta Strachotová:" Můj první zápas byl docela fajn.První chvíle, které jsem strávila na hřišti, mě trochu zmátly.Byl to docela fajn den ,jsem moc ráda ,že jsme vyhrály.