<<4 / 2024>>

Otevření mateřské školy

Vážení rodiče,

jak víte, v polovině března, se naše školička, z důvodu nákazy koronavirem, uzavřela. Všechny nás tato situace překvapila a zastavila v naší každodenní činnosti. Školáci se zpočátku velmi zaradovali, že nebudou muset každé ráno do školy. Malé děti nechápaly, proč nemohou do své školičky a za kamarády a nám dospělým začalo období, které si nikdo nedokázal i v tom nejčernějším snu představit.
Nyní, se náš zřizovatel opět rozhoduje, zda MŠ otevřít. Jsme si vědomi, že máte stále obavy, jak celá situace bude pokračovat. Rádi bychom vám proto vyšli vstříc a trošku vám odlehčili a postarali se o vaše děti. Už se na ně všechny moc těšíme.

Stále čekáme na konkrétní epidemiologická a hygienická opatření, která vydá vláda nejpozději do konce dubna. Od těchto opatření se bude i odvíjet další postup.
Již teď byste měli zvážit, zda nespadáte do rizikové skupiny – tj. zda Vaše dítě není z rodiny, kde se vyskytují mimo jiné osoby se srdečními chorobami, s chronickým respiračním onemocněním, s vysokým krevním tlakem, osoby 65+, se sníženou imunitou, onkologicky nemocné apod. V případě, že ano, je nástup dítěte do MŠ riskantní.

Potřebujeme vědět, zda vaše dítě nastoupí 4. května do školičky.
Sdělte nám prosím emailem, jak jste se rozhodli.

Děkujeme a těšíme se na brzké shledání s vámi a vašimi dětmi.

Za celý kolektiv  ved.uč. Zdeňka Polášková