<<4 / 2024>>

Hory 2020

Hory
     Na hory jsme vyrazili v neděli 9. února a byli jsme tam až do pátku. Cesta byla dlouhá, ale uteklo to celkem rychle, teda až na pár chvilek, kdy mi přišlo, že už jedeme celou věčnost. Když jsme dorazili na místo, začaly se vynášet kufry, lyže a spousta dalších věcí.  Za chvilku jsme měli hotovo a mohli jsme se jít ubytovat. Pak už jen následovalo poučení o tom, jak se máme chovat a jak celý týden proběhne, pojedli jsme, zahráli nějaké hry a mohli jsme jít spát.
     Další den jsme už šli konečně na svah. Naše vedoucí se jmenovala Anežka a byla strašně super. Počasí nám sice moc nepřálo, večer nám nešla elektřina, i přesto jsem si tento den užila. Následující den se nad námi počasí slitovalo – sice občas foukal silný vítr, ale aspoň nepršelo. Lyžovalo se dobře a na svahu byla sranda. Ve středu jsme lyžovali jen dopoledne a odpoledne se šlo na bowling. Bylo tam hodně zábavy. Sice se mi vůbec, ale vůbec nedařilo, ale aspoň jsme se měli čemu zasmát. Byl to hodně užitý den.
     Teprve ve čtvrtek jsem si uvědomila, jak to rychle uteklo. Z holky, která se vůbec na lyžák netěšila, se stala holka, které bude moc chybět! Ano, už se těším na rodinu, ale přijde mi, že jsme se tam začali víc jako třída bavit. Tento den utekl mnohem rychleji než všechny předtím.
      Ani jsme se nenadáli a byl tu pátek. Dopoledne jsme si šli ještě zalyžovat a pak domů. Celý tento lyžák jsem si strašně moc užila a klidně bych se tam vrátila znovu. Navždy na tento zážitek budu vzpomínat s úsměvem na tváři J
                                                                                                                                 Adéla

foto zde: