8.12. - Mikulášský turnaj v sálové kopané

Reparát našich fotbalistů se podařil

Naši fotbalisti se zúčastnili ve středu 8.12. již 13.ročníku mikulášského turnaje v sálové kopané. Naše je tradičním účastníkem a letošní ročník nebyl výjimkou. V konkurenci dalších čtyř škol skončilo naše družstvo na hezkém druhém místě. Nutno říci, že výkon a nasazení byl zcela jiný než-li na nedávném turnaji v nohejbalu, kde hoši zcela propadli a to především svým přístupem ke hře. Dnes to bylo jiné družstvo.  Tým bojoval o každý míč a soupeři nenechal nic zadarmo. Sice jsme prohráli hned první utkání s domácím Hutníkem, ale ostatní zápasy byly pod naší kontrolou. Dařilo nám také střelecky - Jenda Smetka byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje. Dal šest gólů.Pochvalu zaslouží všechna mužstva za předvedený výkon.Při slavnostním zakončení všechna mužstva byla odměněna cenami a první tři hezkými poháry. Tradiční putovní pohár z rukou starostyVeselí nad Moravou  pana  Kozumplíka převzal domácí kapitán.  Turnaj se všem líbil a poděkování patří především panu učiteli Mgr.Michalu Filípkovi a perfektní a dlouhodobou organizaci celé akce.

Turnaje se zúčastnila tato družstva:

ZŠ Veselí nad Moravou - Hutník 1.místo

ZŠ a MŠ Hroznová Lhota - 2.místo

ZŠ a MŠ Lipov - 3.místo

CZŠ Veselí nad Moravou - 4.místo

ZŠ Kollárova Veselí nad Moravou - 5.místo

Podívejte se na fotky z turnaje - kuk

Celková tabulka (.doc, 37.00 KB)