McDonald´s Cup – 23. ročník

Tak jako v době před COVIDEM se nám podařilo uspořádat okrskové i okresní kolo McDonald´s Cupu. Tedy fotbalového turnaje pro mladší děti, žáky prvního stupně. Nejdříve 27. dubna proběhlo okrskové kolo, na které přijelo ve dvou kategoriích 10 týmů. Již zde jsme zaznamenali první velký úspěch, protože naši čtvrťáci a páťáci skončili na 1. místě. O týden později proběhlo u nás na hřišti okresní kolo, kdy k nám zavítalo 12 nejlepších žákovských družstev z celého okresu, což je asi 150 žáků. Také zde se dostali až do finále naše starší děti, kde bohužel s Ratíškovicemi prohráli a obsadili konečné druhé místo. Tento turnaj by se zase nemohl uskutečnit, kdyby nám nepomohli zaměstnanci obce, pan Pravda a hlavně pan Smetka, který hřiště sám připravil. Poděkování patří i rozhodčím, panu P. Solaříkovi, M. Pavlicovi, O. Hruškovi a J. Kolaciovi, že si udělali čas a přišli nám pomoci. Dále trenéři, pan M. Chromeček a pan O. Bíla, kteří připravovali a koučovali naše družstva. Pan D. Smetka zase ochotně pomáhal při organizaci turnaje i zajištění občerstvení. Všem moc děkujeme, že i s jejich nezištnou a dobrovolnou pomocí se celý turnaj konal. Konečné výsledky nejdete v přiložených odkazech. Ještě chci popřát CZŠ Veselí nad Moravou, která nejen vyhrála u nás okresní kolo, ale podařilo se jim o týden později vyhrát i krajské kolo, aby se jim dařilo i v celostátním kole.

Josef Pavlica, ředitel