Jídelníček na ZŠ

8.kolo florbalové ligy Slavkov u Brna 12.2. 2011

8.KOLO FLORBALOVÉ LIGY ŽÁKYŇ
Slavkov u Brna – 12.2. 2011
V sobotu se odehrálo 8. Kolo florbalové ligy, kterého se zúčastnilo i naše družstvo. Dlouho nebylo jasné, zda vůbec pojedeme, protože chřipková epidemie si vybrala oběti i v našem družstvu. Naštěstí se většina hráček v rámci možností uzdravila. Přesto jsme odjížděli oslabeni o 4 hráčky základní sestavy, což se hlavně v prvním utkání s FbC Aligatos Těšany ukázalo jako rozhodující. Děvčata z Těšan si už v první třetině vytvořila rozhodující náskok 3:0, který si až do konce utkání v pohodě pohlídala. Nutno dodat, že jsme jim to vlastníma chybama dost usnadnili
ŠSK ZŠ Hroznová Lhota – FbC Aligators Těšany 1:5 ( 0:3 , 1:1 , 0:1)
Čestný úspěch zaznamenala Jana Pavlicová
Ve druhém zápase se holky zvedly a s SK SNIPERS Slavičín svedly vyrovnanou bitvu,kdy v první a druhé třetině jsme dostali dvě naprosto shodné branky přímo z úvodní buly.Následovalo naše dobývání slavičínské branky a naštěstí se nám povedlo na obě branky odpovědět.V opatrné třetí části už branka nepadla
ŠSK ZŠ Hroznová Lhota – SK SNIPERS SLAVIČÍN 2:2 ( 1:1, 1:1, 0:0 )
Branky dávaly Pavlicová a Kusalíková
Ve třetím zápase jsme nastoupili proti beznadějně poslednímu týmu TJ Sokol Brno Židenice. Tomu odpovídal i průběh utkání, které až do stavu 5:0 probíhalo naprosto v klidu. Za stavu 5:0 neudržely nervy na uzdě některé hráčky soupeře, ke kterým se bohužel přidala i některá naše děvčata a rozhodčí museli za nesportovní chování nadělovat tresty – což za rozhodnutého stavu bylo zbytečné.Děvčata ovšem brzo pochopila, že tudy cesta nevede, v oslabení dala šestý gól a opět se začala věnovat florbalu. Konečný výsledek 8:0 nás udržel v průběžné tabulce naší skupiny na druhém místě.
ŠSK ZŠ Hroznová Lhota – TJ Sokol Brno Židenice 8:0 ( 2:0, 3:0, 8:0 )
Naše branky: Náhlíková 4, Pavlicová 2, Šindlerová, Kostelanská