5.2. - 3.ročník florbalového turnaje ve Veselí nad Moravou

NAŠE FLORBALISTKY SI VYŠLÁPLY NA FLORBALISTY Z OKOLÍ HROZNOVKY!!

Florbalový turnaj DDM Veselí nad Moravou 5.2. 2011

V přestávce florbalové ligy žákyň si naše holky zahrály turnaj který, zorganizoval DDM Veselí nad Moravou.
 Turnaje se zúčastnilo pět družstev kluků,které doplnilo naše dívčí družstvo.
Na začátku turnaje se druhé družstva trošičku usmívala , protože naše holky podcenila a to se jim v průběhu turnaje velmi vymstilo.
 V základní skupině nejprve děvčata přehrála družstvo domácího DDM Veselí nad Moravou po velice nervózním výkonu v poměru 4:2, kdy jsme obdrželi branky po naprosto zbytečných chybách v obranné fázi.
 V druhém utkání základní skupiny jsme nastoupili proti družstvu DDM Strážnice a kluci ze Strážnice se nestačili divit – naše děvčata je smetla z palubovky drtivým poměrem 5:0!!
 Toto vítězství nás dostalo do semifinále turnaje, kde nás čekalo družstvo „ Gumídků“ , což byli kluci z Církevní ZŠ Veselí nad Moravou..Utkání bylo nesmírně vyrovnané,ale v závěrečné fázi se ukázala zkušenost holek z bojů v lize a po dvou vydařených útocích jsme zvítězili 2:0 a postoupili do finále turnaje .
 V finále nás čekal tám SH HATTRICK Brno, což byl tým složený z kluků, kteří pravidelně nastupují ve florbalových soutěžích, takže ve finále byl jasný favorit.
Jenže děvčata jsou velké bojovnice a vůbec se nezalekla favorita, vletěla na ně ve velkém stylu a po první polovině utkání překvapivě vedla 1:0.
Ve druhé části se ovšem projevila fyzická převaha kluků, utkání otočili a dovedli do vítězného konce v poměru 4:2, takže na naše holky zbyla celkově skvělá stříbrná příčka.
Výborný výkon našich florbalisek podtrhla gólmanka Katka Klabanová, která byla vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje.
 Tento, pro nás přípravný, turnaj ukázal, že před závěrečnou fází florbalové ligy žákyň naše děvčata můžou myslet na příčky nejvyšší.
 V součaŠSKsné době jsou na druhém místě.
 Florbalová liga žákyň pokračuje 8. kolem 12.2. ve Slavkově u Brna a  „ domácím“ 9.kolem 26.2. ve sportovní hale ve Velké nad Veličkou , na které zveme všechny naše příznivce.

ŠSK ZŠ Hroznová Lhota – DDM Veselí nad Moravou 4:2
ŠSK ZŠ Hroznová Lhota - DDM Strážnice   5:0

Semifinále:
ŠSK ZŠ Hroznová Lhota – Gumídci Veselí nad Moravou 2:0

Finále:
ŠSK ZŠ Hroznová Lhota – SH HATTRICK Brno 2:4

ŠSK ZŠ Hroznová Lhota:
Klabanová – Jagošová, Tomečková, Hudečková, Kostelanská, Lysoňková – Pavlicová J., Náhlíková, Kusalíková,Zalubilová,Šindlerová,Novotná,Okénková

Foto z turnaje