7-12- - OP ve florbalu ml.žákyň - Dolní Bojanovice

Ve středu 7.12.2011 jsme jeli na náš první zápas ve florbalu do Dolních Bojanovic. Jela dvě auta. S panem školníkem (VÝBORNÝM) jela Terezie Hanzelková,Marie Prášková,Ludmila Hanáková,Lucie Migotová,Blanka Stanislavová,Kateřina Jurásková a já(Adriana Jurásková).S panem Pavlicou jela Štepánka Pavlicová,Kristýna Durnová,Lenka Křenová a Eliška Pavlicová. Cestou tam jsme si šťastně zpívali. Vůbec jsme netušili co nás vlastně čeká. Asi po půl hodině se objevila značka s nápisem Dolní Bojanovice.Za chvíli jsme si z auta vyndali věci (batohy, florbalky a dresy). Pomalu , ale jistě stoupalo napětí co se bude dít? Za okny jsme viděli vysoká děvčata, se kterými jsme se měli utkat v boji. A jak to všechno dopadne?? Tuhle otázku jsme si pokládali stále dokola!! Pět minut před naším začátkem prvního zápasu jsme stříleli na SKVĚLOU golmanku Terezii Hanzelkovou. A je to tady! Hroznová Lhota se má utkat s Dolními Bojanovicemi. Na začátku hry jsme si vedli celkem dobře. Když daly holky z Dolních Bojanovic první gól bylo to už horší!! Dvacet minut uteklo jako voda , a my prohráli s Dolními Bojanovicemi 1:0. Měli jsme přestávku, pak nás čekaly holky ze Žarošic. Vypadalo to velmi NADĚJNĚ!! Dali jsme gól. NÁŠ PRVNÍ.Gól dala Lucka Migotová s pomocí skvělé přihrávky od Katky Juráskové. Horší bylo, když holky ze Žarošic vyrovnaly na 1:1. A za osm minut další. Nad Žarošicemi jsme prohrály 2:1.Pak následovala opět přestávka. Poslední zápas nás čekal s Velkou nad Veličkou. Asi NEJHORŠÍ!! Dívky s Velké byly o skoro dvě hlavy vyšší než jsme my!! I přesto, že jsme měli výbornou Terku v brance,  góly se nedaly vychytat. Holky z Velké n. Vel. byly opravdu dobře sehrané!! Prohráli jsme to 6:0. Ale i tak jsme dostali diplom za KRÁSNÉ čtvrté místo, žluté gumové náramky a výbornou čokoládu. Nakonec jsme se vyfotili s panem učitelem Přachařem a panem Pavlicou v bráně. Pan školník dělal opravdu zajímavé fotky. Zpáteční cesta byla horší než tam, protože jsme prohráli všechny tři zápasy. My na sobě, ale ZAPRACUJEME! A budeme doufat, že příští rok budeme o hodně lepší!!

S pozdravem Adriana Jurásková... :)

Fotoreportáž z turnaje k nahlédnutí zde