Na výstavě mysliveckých trofejí v Kyjově - 9.3.

Na výstavě mysliveckých trofejí

Chtěli byste si pohladit naši největší sovu? Říká se že pak nabudete moudrosti ,již je sova symbolem. Tak nevím, co je na tom pravdy. Ale něco málo určitě, alespoň co se týká moudrosti lesní.
       O té se naši žáci, kteří vytvořili spoustu obrázků na téma ,,Moje toulky přírodou“, mohli něco dozvědět na výstavě loveckých trofejí v Kyjově 9. března 2012.
       Členové Mysliveckého sdružení nás velmi pěkně přijali a provázeli celou výstavou, takže jsme měli možnost shlédnout nejen trofeje, na které je každý myslivec náležitě hrdý, ale i nejrůznější kuriozity z oblasti života lesní zvěře. Snad jsme přece i trochu zmoudřeli, aspoň natolik, abychom si naší přírody vážili a snažili se ji zachovat krásnou, čistou a zdravou pro nás pro všechny.
                                                                                                                                    Božena Kotalová

Foto zde