3.10. - okresní kolo v přespolním běhu v Hodoníně

Ve středu se konalo v Hodoníně okresní kolo v přespolním běhu. Jak jsme již dříve oznámili, probojovali jsme se do Hodonína ve třech kategoriích.

Sestava mladších chlapců doznala oproti okrskovému kolu malé změny. Jarek Pravda onemocněl a jeho místo více než úspěšně zaujal Adam Tomčal. Další členové družstva se už nezměnili - Pavel Grabec, Jirka Švrček, Tomáš Farkaš a Petr Urban. Hoši bojovali skvěle a v silné konkurenci obsadili výnikající druhé místo.

Mladší děvčata nastoupila v sestavě : Adriana Jurásková, Lenka Křenová, Štěpánka Pavlicová, Maruška Prášková a Tereza Hanzelková. Umístili se celkově na hezkém pátém místě.

A nakonec jsme obsadili kategorii statších děvčat. Ta nastoupila v sestavě: Tereza Froková, Ivka Větříčková, Katka Šrámková, Monika Školařová a Nikola Ocetková.  Děvčata skončila  těsně pod stupni vítězů na hezkém čtvrtém místě.

Všechna naše družstva skvěle bojovala v barvách své školy. Za vzornou reprezentaci děkujeme a k umístění blahopřejeme.

Pár fotek z Hodonína může te vidět zde