Termíny třídních schůzek

Najdete v Dokumentech školy

Jídelníček na ZŠ

Kinderiáda 2013

Ve středu12.6. se 10 žáků naší školy zúčastnilo celostátního finále atletické soutěže Kinderiáda,které se konalo na  stadionu ASK Slavia v Praze Vršovicích(byla to již třetí účast naší školy v Praze,2005-5.místo,2010-dokonce 1.místo!!).

Na celostátním finále naši školu reprezentovali tito žáci:

za 2.roč.-Beata Jurdová,Šimon Jakoubek

za 3.roč.-Adéla Hanzelková,Vojtěch Vašica

za 4.roč.-Helena Smetková,Anežka Koutná,Stanislav Jagoš,Josef Pavlica

za 5.roč.-Nikola Školařová,Zbyněk Smetka

Z celkového počtu 42 zúčastněných škol z celé republiky jsme obsadili 10.místo.I když jsme  nepřekonali umístění z loňských ročníků,tak si myslím,že je to pro naši školu další výrazný úspěch našich mladých atletických nadějí.Výborných individuálních umístění dosáhli tito naši žáci-Beata Jurdová ve skoku z místa-171cm-6.místo,Adéla Hanzelková v běhu na 60m-9,9s-7.místo,Vojtěch Vašica-hod plným míčem-7,57m-10.místo,Zbyněk Smetka-60m-8,91s-12.místo(pozn.Zbyněk závodil jako žák 4.tř.s chlapci 5.roč.,pokud by běhal ve svém roč. skončil by na 2.místě!!!),Standa Jagoš-hod míčkem-39,05m-12.místo…Nejlepší naše umístění jsem si nechal nakonec.Kapitánka našeho týmu Nikola Školařová dosáhla v obou svých disciplínách na skvělá druhá místa!!!!V běhu na 60 m časem-8,88s(jen o 2 desetiny zaostala za školním rekordem) a ve skoku do dálky výkonem 405cm. Jsou to jistě vynikající výsledky na této úrovni a Nikole přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

Všichni naši účastníci finále si zaslouží za svou příkladnou reprezentaci školy velkou pochvalu a poděkování.Odměnou jim byla mimo nezapomenutelných zážitků(např.prohlídka některých významných pražských památek,jízda metrem atd.)také společná fotografie a podpisy s trojnásobným mistrem světa Tomášem Dvořákem,se sympatickou sedmibojařkou Eliškou Klučinovou(stříbrná medajle na na juniorském ME,držitelka nár.rekordu) a nebo s mladou atlet.nadějí Veronikou Paličkovou s Hodonína(splnila limit na MS do 17 let v běhu na 100m).

Na závěr bych chtěl poděkovat především našemu p.řediteli za spoustu času,který věnoval přípravě a tréninku našich atletů,dále rodičům,kteří s námi byli v Praze a přispěli tak k pohodové atmosféře a celkovému úspěchu a v neposlední řadě i našemu řidiči p.Šimlíkovi za velmi spolehlivé služby,co se týká dopravy.

Blahopřejeme a děkujeme všem našim atletům za vzornou reprezentaci naší školy!!