Internetová soutěž „Dej to…“

10. března 2014 proběhlo na Soukromém gymnáziu, střední odborné škole a jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. se sídlem v Kunovicích avizované slosování správných odpovědí účastníků tematické soutěže určené žákům 9. tříd základních škol. V předvečer oslav 23. výročí vzniku vzdělávacího komplexu, jehož součástí je kromě střední školy také soukromá vysoká škola EPI, s.r.o. a Vyšší odborná škola právní, s.r.o. byli v kanceláři zřizovatele školy prof. Ing. Oldřicha Kratochvíla, Ph.D., MBA, CS.c., Dr.h.c. za účasti vedení střední školy vylosováni tito úspěšní soutěžící:

1. místo – Monika Školařová, žákyně 9. B třídy ze ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová Lhota
2. místo – Vít Pavlica, žák 9. A třídy ze ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová Lhota
3. místo – Filip Janíček, žák 9. B třídy ze ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová Lhota

Není se čemu divit, když z množství odpovědí, které nám v průběhu 4 soutěžních kol dorazily na e-mail ssos@edukomplex.cz, bylo nejvíce právě ze ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová Lhota.
Vítězům blahopřejeme! Věříme, že je potěší také ceny, které do této chvíle nebyly ještě zveřejněny a do soutěže je věnoval zřizovatel školy.  O způsobu předání cen budou vítězové informování e-mailovou poštou.

Filip Janíček, který se umístil na 3. místě, získává finanční hotovost ve výši 100,- Kč a poukaz na slevu školného ve výši 100,- Kč po dobu studia v  1. ročníku na SGaSOŠ, s.r.o.

Vít Pavlica, který byl vylosovaný jako 2., získává finanční hotovost ve výši 200,- Kč a poukaz na slevu školného ve výši 100,- Kč měsíčně po dobu studia v  1. ročníku na SGaSOŠ, s.r.o.

Absolutní vítězka slečna Monika Školařová se bude těšit z finanční hotovosti 700,- Kč a poukazu na slevu školného ve výši 100,- Kč po dobu studia v  1. ročníku na SGaSOŠ, s.r.o.

Všem děkujeme za účast a ještě jednou gratulujeme vítězům. Připravujeme další akce podobného charakteru, takže v blízké budoucnosti opět na www.stredni.cz „na viděnou“.