Triumf našich chlapců na florbalovém turnaji s mezinárodní účastí ve Velké, děvčata třetí.

Už jsme si zvykli, že kam přijedou naši starší hoši na florbalový turnaj tam zvítězí. Tentokrát to bylo na mezinárodním turnaji ve Velké nad Veličkou při tradičním setkání škol s účastí polského týmu města Nowy Dvor. V turnaji ještě nastoupili chlapci z lipovské základní školy a domácí borci z Velké nad Veličkou.  Všechna utkání naši vyhráli, každému se soupeřů "nadělili" devět "banánů"  a získali 9 bodů a skore 27:4.  Po zásluze byli odměněni potleskem trenérů i hráčů zúčastněných družstev. Bravo!!

Také naše devčata se turnaje zúčastnila  a skončila na hezkém třetím místě. Jeden gól od místa druhého. I děvčata zaslouží poděkování za dobrou reprezentaci.

A nyní ještě jazykový koutek. My říkáme florbal, ale v Polsku se florbalu říká unihokej. Zajímavé, že.

Z dalších výsledků našich florbalistů.

Slovácká liga ( celoroční soutěž ) starší hoši - 1.místo

Slovácká liga ( celoroční soutěž )  mladší hoši - 3.místo

Foto později

Tabulka Setkání hoši (.xls, 573.00 KB)