Uzavření základní školy od 14. 10. 2020

Vážení rodiče,
od 14. 10. 2020 bude probíhat pro všechny žáky distanční výuka.
Informace a úkoly do všech předmětů budou žáci dostávat přes nově zřízené emailové adresy na školní email – doména zshroznovalhota přes Google (gmail). Žáci II. stupně se na on-line hodiny budou připojovat podle stávajícího rozvrhu – viz příloha č.1 (přednostně M, Čj a cizí jazyk) – časy synchronní výuky (videokonference) viz. příloha č. 2 -  budou trvat max. půl hodiny a budou oznámeny den předem  (nejpozději do 7:45 hod.  dne výuky). Asynchronní výuka (zadávání úkolů, komunikace přes e-mail, Google Classroom…) bude probíhat ve zvoleném čase žáka a vypracovaný úkol zašle v zadaném termínu.
U žáků I. stupně se třídní učitelé domluví s rodiči přes kontaktní e-mailové adresy (telefonicky) na on-line hodinách synchronních - videokonferece (budou rozděleni do menších skupin). Tato výuka bude probíhat, tak jako na jaře přes aplikaci Messenger nebo  Google Meet. Časy výuky budou oznámeny den předem (nejpozději do 7:45 hod. dne výuky).
Žáci, kteří nahlásili, že nemají možnost připojení na internet, si mohou přicházet pro úkoly k hlavnímu vchodu školy a na stolku za dveřmi si mohou vzít úkoly na daný den nebo je zde zase vyplněné a podepsané odevzdají.
Škola bude otevřená v pracovní dny od 7:00 – 14:00 hod. Kromě pátku 16. 10. 2020, kdy bude přerušena dodávka elektrické energie.
 V pátek 16. 10. ředitelské volno nebude. V tento den online hodiny nebudou a žáci budou samostatně vypracovávat zadané úkoly.
Od 26. 10. – 30. 10. jsou podzimní prázdniny.
Všichni žáci jsou odhlášeni z obědů, školní družina je uzavřena.
Tiskopis ošetřovné již škola nebude vydávat. Pro zaměstnavatele je postačující pouze čestné prohlášení zákonného zástupce.